SATIŞ VE TESLİMAT KOŞULLARI

Değerli Müşterilerimiz;
E-mağazamızdan kolay alışveriş yapabilmeniz için aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmek istiyoruz:

1. Fiyatlarımız:

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.
Ürünlerimiz TL. para birimiyle fiyatlandırılmaktadır.

2. Ödemeler:

Ödemelerinizi, kredi kartı veya banka havalesi/eft yoluyla yapabilirsiniz. İşbankası, HSBC, Garanti, Yapıkredi ve Finansbank kartları ile yapılan ödemelere 3 taksit olanağı bulunmaktadır. Bankanın yapmış olduğu kampanya koşullarına göre ilave taksit sayısı değişiklik göstermektedir.
100 TL.nin altında bulunan ödemelere taksit yapılmamaktadır.

3. Siparişlerinizin Geçerliliği:

Siparişleriniz, ödemenin Koşar Hediyeli Eşya ve Güvenlik Sis. İth. İhr. San. Ve Tic Ltd. Şti. ulaştığı anda geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerin bedeli tarafınıza iade edilecektir.

4. Teslimat:

İstanbul içi siparişler 3 iş günü, İstanbul dışı siparişler ise maksimum 6 iş günü içinde teslim edilmektedir. 
Kıbrıs ve adalara teslimatımız bulunmamaktadır. Bu gibi olan teslimatlar için merkez adres verilmesi gerekmektedir. 
Kargo bedeli ürünleri satın alma aşamasında ödendiğinden, teslimat sırasında ayrıca bir kargo bedeli ödenmesi söz konusu değildir. 
Siparişiniz, ödemeniz
Koşar Hediyeli Eşya ve Güvenlik Sis. İth. İhr. San. Ve Tic Ltd. Şti. ulaştıktan sonra en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir. 
Satın alma aşamasında fatura belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir. 
Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir. 
Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz. 
Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

5. Sipariş İptali, Ürün İade ve Değişim İşlemleri

İade (Cayma Hakkı)

Ürün tesliminden itibaren 14 gün içinde ürün iade (cayma) hakkına sahipsiniz. 
Satın almış olduğunuz ürünün iade işlemi için; e-mağaza siparişlerim bölümünde ilgili alanları doldurulması gerekmektedir. Talebiniz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Yapılan değerlendirmenin sonucunu siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. 
Para iadesi için; Yapacağınız tüm iadeler; Koşar Hediyeli Eşya ve Güvenlik Sis. İth. İhr. San. Ve Tic Ltd. Şti. tarafından kargo şirketi aracılığı ile yapılmalıdır. 
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

·         İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

·         Ürünün hasarsız, tüm aksesuarları, sertifikaları ve faturasının tüm kopyaları ile gönderilmesi gerekir.

·         Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

·         İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir.

·         İade etmek istediğiniz ürün kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Size teslimat yapan kargo firması aracılığıyla ile iade gönderimini yapmanız gerekir. Farklı kargo firmaları aracılığıyla gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

·         İade etmek istenilen ürünün faturası KDV mükellefi (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) adına düzenlenmiş ise, ürünü iade ederken, iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) düzenlenmelidir. Faturası, KDV. mükelleflerine (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) düzenlenmiş siparişlerin iadeleri, İADE FATURASI düzenlenmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Değişim

Fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde herhangi bir “Koşar Hediyeli Eşya ve Güvenlik Sis. İth. İhr. San. Ve Tic Ltd. Şti.” mağazasında değişim kartı, faturanın aslı ile ürün değiştirme işlemi yapabilirsiniz. 
Mağazalarımızda değiştirme işlemi aşağıdaki kurallara uygun olarak yapılmaktadır.

·         Fatura üzerindeki fiyat esas alınır.

·         Ürünün hasarsız ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

·         Ürünle birlikte, kutu varsa özel ambalaj malzemeler ve aksesuarları mağazaya teslim edilmelidir.

Not: X işaretli ürünler outlet ürünüdür ve değiştirme işlemi yapılamaz.
Kırık, ayıplı, eksik ürün teslimatları, yanlış ürün gönderimleri.
Kırık, ayıplı, yanlış ürün gönderimleri ilgili siparişe ait faturanın arkası doldurularak, ürünlerin şirketimize gönderilmesi yoluyla işleme alınmaktadır.

İptal

Siparişinizi siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz.
Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.
Ürün iptalleri tarafımızdan en kısa sürede yapılacaktır.

Satış ve teslimat konularında talep ve sorularınız için;

Telefon: 02164220080
E-Posta Adresi: [email protected]